Eesti  Русский
Tere külaline, võite sisse logida või luua uue kasutaja.
Muumioru lood 08: Muumiteater
5.95€

Muumioru lood 08: Muumiteater

  • Originaalpealkiri Moomin
  • Tootjamaa Jaapan, Soome, Holland
  • Kestus 95 min.
  • Tehniline info NTSC, 4:3, regioonid 2, 5
  • Keel Eesti, vene, leedu, läti
  • DVD väljaandmise aeg 2012 a.
Kogus:  Lisa
Content for class "clearAll" Goes Here

Ujuv teater

On suvine pööripäev. Veeuputus Muumiorus kestab. Teatrilava, mis Muumipere päästis, hakkab triivima. Kuid kogemata jäävad sõitvast teatrist maha ja kaotavad selle silmist Muumitroll, Piripiiga ja väike My. Muumipapa alustab oma karjääri näitekirjanikuna, et teatrisse jäänud seltskonnal ka midagi mängida oleks.

Muumiteater

Muumioru kohal lendleb sadu paberitükke, kus kirjas: "Muumiteater etendab Muumipapa lavastust "Kadunud lapsed"." Vangi sattunud Muumitroll ja Piripiiga püüavad iga hinna eest esietendusele pääseda. Mõistagi saavad nad oma tahtmise, ikka headuse ja kavaluse abil.

Lugu lendava laeva katsetamisest

Piripoiss plaanib järjekordselt oma leiutise — lendava laeva — katsetamist. Muumitroll näeb unes, et laev tõuseb edukalt lendu ja kõik õnnestub. Ainuke viga seisneb selles, et Piripoiss lubab Haisulooma rooli. Hiljem selgub, et Muumitrolli unenägu lähebki osaliselt täide.

Kuldkala 

Kui Koduvana rääkis Muumitrollile kuldkalast, oli Muumitroll kohe kindel, et ta tahab endale kuldkala. Selleks asub ta pikale teekonnale Üksildastesse Mägedesse, kaaslasteks Piripiiga, väike My ja Sniff. Kaasa tuleb ka Haisuloom ja seega tuleb ette viperusi.

 

 

Videoline © 2019