Eesti  Русский
Tere külaline, võite sisse logida või luua uue kasutaja.
Muumioru lood 03: Mereröövlite laev
5.95€

Muumioru lood 03: Mereröövlite laev

  • Originaalpealkiri Moomin
  • Tootjamaa Jaapan, Soome, Holland
  • Kestus 95 min.
  • Tehniline info DVD, NTSC, 4:3, regioonid 2, 5
  • Keel Eesti, vene, leedu, läti
  • DVD väljaandmise aeg 2012 a.
Kogus:  Lisa
Content for class "clearAll" Goes Here

Nähtamatu tüdruk

Kogu õhtu sajab kui oavarrest. Muumipere istub toas ja ootab saju lõppu, kui kostab koputus ning sisse astub Tuu-Tiki, kaasas väike tüdruk Ninni. Õigupoolest pole näha, et keegi Tuu-Tikiga kaasas oleks. Hirm oma sarkastilise tädi ees on muutnud tüdruku nähtamatuks. Tuu-Tiki loodab, et Muumipere aitab Ninnil hirmust üle saada ja viimane muutub rääkivaks ning nähtavaks. 

Paharet haisuloom 

Ninni juba räägib ja on peaaegu nähtav. Muumitroll, Piripiiga, Väike My ja Sniff otsustavad minna metsa peitust mängima. Ninni kutsutakse kaasa, kuid seal ootab teda salakaval Haisuloom, kellel on tekkinud mõte: kui Ninnit hirmutada ja ta jälle nähtamatuks muuta, saaks nii mõndagi korda saata. 

Tiivad

Et katsetada enda loodud tiibu, tahab Piripoiss rannakaljult alla hüpata. Piripiiga tormab Muumiperet appi kutsuma. Lendamine peaaegu õnnestubki. Muumitroll nurub tiibu endale ja Piripoiss loovutab need meelsasti, sest tema mõtted on juba uue leiutise - lendava laeva - juures. Tiibu soovib endale ka keegi teine. 

Mereröövlite laev

Kulla-, kalliskivi- ja siidilastiga mereröövlite laev eesotsas kapten Julmaga jääb tormi kätte. Muumioru lähedalt kaldalt pikksilmaga vaadates on näha, kuidas laev põhja vajub. Kapten Julm seab end sisse Muumide ehitatud lendavas laevas ja võtab pantvangiks Piripiiga. Ta nõuab politseiülemalt endale rummi ja uut 50 kahuri ja kolme mastiga laeva. Kogu Muumioru rahvas on kokku kogunenud, et nuputada, mida mereröövlipealikuga peale hakata ja kuidas Piripiiga päästa. 

 

 

 

Videoline © 2019