Eesti  Русский
Tere külaline, võite sisse logida või luua uue kasutaja.
Muumioru lood 15: Piripiiga emaarmastus
2.10€

Muumioru lood 15: Piripiiga emaarmastus

  • Originaalpealkiri Moomin
  • Kestus 92 min.
  • Tehniline info NTSC, 4:3, regioonid 2, 5
  • Keel Eesti, vene
  • DVD väljaandmise aeg 2013 a.
Kogus:  Lisa
Content for class "clearAll" Goes Here

Piripiiga emaarmastus
Raamatud võivad vahetevahel liiga palju mõju avaldada. Lugenud raamatut emaarmastusest, tekib Piripiigal suur soov emaks saada. Muumitroll leiab, et enne peaks ta ikka mehele minema, ja temaga ärgu Piripiiga seejuures arvestagu. Kuid mängu astub saatus, Piripiiga leiab Muumimaja verandalt kaks väikest ja abitut last, kes vajaksid emahoolt.
 

Kunstielu Muumiorus
Käes on sügis. Muumipapa otsustab osaleda võistlusel "Parim maastikufoto," mille peapreemia on ajalehetellimus järgnevaks seitsmekümne viieks aastaks. Koos Muumitrolliga otsivad nad välja tema vana aparaadi, seavad selle töökorda ja asuvad kauneid paiku üles pildistama.
 

Muumipapa lapsepõlv I
Ühel ilusal suvepäeval jääb Muumipapa haigeks ja tal tekib suur mure, et juhul, kui ta ära peaks surema, ei tea keegi tema lapse- ja noorpõlve seiklustest, sest tema kirjutatud memuaarid algavad alles tutvumisest Muumimammaga. Ta laseb Muumioru elanikud enda voodi ümber kutsuda ja asub jutustama.
 

Väikese My süü
Piripoiss otsib taga oma korvi ning süüdistab selle kadumises Piripiigat. Piripiiga soovitab oma vennal leiutada kadumatu korv. Samal ajal on Väike My leidnud endale vahva paadi, mis sarnaneb kahtlaselt kadunud korvile.

 

 

Videoline © 2019