Eesti  Русский
Tere külaline, võite sisse logida või luua uue kasutaja.
Muumioru lood 14: Merineitsi
5.95€

Muumioru lood 14: Merineitsi

  • Originaalpealkiri Moomin
  • Kestus 92 min.
  • Tehniline info NTSC, 4:3, regioonid 2, 5
  • Keel Eesti, vene
  • DVD väljaandmise aeg 2013 a.
Kogus:  Lisa
Content for class "clearAll" Goes Here

Merineitsi

Sniff on kuulnud, et jõest võib leida kulda, kuid seda otsides avastab ta hoopis väikese mägijärve, millest ilmub kaunis neid. Sellest päevast alates on Sniff kui nõiutud ja igal varahommikul tõttab ta järve äärde. Muumipapa ja Muumitroll otsustavad asja uurida. Lõpuks ruttab hommikuti järve äärde kogu Muumioru meespere.

 

Teemantsõrmus

Mymlale meeldib kangesti tube koristada ja Muumimamma arvates saaks temast hea abikaasa. Üks kandidaat juba on - politseiülem, kes kingib talle uhke teemandiga sõrmuse. Õnnelikule Mymlale selgub peagi, et sõrmus toob endaga kaasa rohkem muret kui rõõmu. Filifjonka arvates peaks sellise sõrmusega elama palees nagu hertsoginna ja pidama teenijannat, kes koristab ning nõud peseb

 
Muumipapa mure vananemise pärast

Oma igapäevasele jalutuskäigule minnes unustab Muumipapa kaabu koju. See asjaolu teeb teda vägagi ärevaks. Kas tõepoolest on teda tabanud vanadusega kaasnev hajameelsus? Olles veidi järele mõelnud, otsustab ta vananemisega tõsiselt võitlusse asuda ja seda üsnagi veidral kombel.


Vanaema retseptiraamat

Ühel ilusal hommikul, kui muumiperes pakutakse pannkooke, leiab Väike My, et pannkoogid on teda ära tüüdanud. Muumipapale meenub, et oma reisidel on ta kunagi midagi eriti maitsvat söönud. Seda kuuldes jääb Muumimamma murelikuks. Ta tahaks vanaema retseptiraamatu järgi üht uut ja maitsvat toitu valmistada, kuid see polegi niisama lihtne.

 

 

Videoline © 2019