Eesti  Русский
Tere külaline, võite sisse logida või luua uue kasutaja.
Muumioru lood 13: Kullaotsija
2.10€

Muumioru lood 13: Kullaotsija

  • Originaalpealkiri Moomin
  • Kestus 92 min.
  • Tehniline info NTSC, 4:3, regioonid 2, 5
  • Keel Eesti, vene
  • DVD väljaandmise aeg 2013 a.
Kogus:  Lisa
Content for class "clearAll" Goes Here

Muumimamma saladus.

Kevadel, kui maapind on lõplikult üles sulanud, külvab Muumimamma kõrvitsaseemned mulda. Paraku tõuseb üles ainult üks kõrvitsataim ja selle ainus vili paisub kiiresti hiigelsuureks. Muumimamma on mures ja kardab, et kellelgi võivad tema haruldase kõrvitsa suhtes tekkida halvad kavatsused.


Kas kurat võib ollla hea?

Muumitroll, Piripiiga ja Väike My mängivad Filifjonka lastega metsas peitust. Vaevalt on Muumitroll ennast jõudnud põõsasse peita, kui teda kõnetab vana kuivanud puu. Puu sees elav Kurat lubab olla hea ja täita kõigi soovid, kui lapsed ta puu seest välja päästavad.


Piiripiiga saab selgeltnägijaks

Kui Piripoiss on telgi püsti saanud, et seal oma järjekordset lendavat laeva ehitada, tuleb äike. Piripiiga saab pikselöögi. Tükk aega teadvusetult lamanud Piripiigale selgub ärgates, et tal on võime sündmusi ette ennustada. Oma võimet kasutab ta edukalt head tehes. Kui Sniffil tuleb idee Piripiiga abil rikkaks saada, hakkab kõik viltu vedama.

 

Kullaotsija

Muumiorgu saabub üks kummaline mees, kes asub Üksildastes mägedes kirkaga kaljusid toksima. Muumipere külaliseks olles tunnistab ta üles oma tuleku eesmärgi - tal oli plaan siit kulda leida, selleks aga on vaja uurida kivimite teket ja muutumist. Peale selle on tal kaart, mille järgi peaks Muumiorus kulda leiduma.

 

 

Videoline © 2019