Eesti  Русский
Tere külaline, võite sisse logida või luua uue kasutaja.
Muumioru lood 12: Kuumaveeallikas
5.95€

Muumioru lood 12: Kuumaveeallikas

  • Originaalpealkiri Moomin
  • Kestus 95 min.
  • Tehniline info NTSC, 4:3, regioonid 2, 5
  • Keel Eesti, vene, leedu, läti
  • DVD väljaandmise aeg 2012 a.
Kogus:  Lisa
Content for class "clearAll" Goes Here

Kuumaveeallikas

Muumipapa on jala ära nikastanud. Koduvana õpetab, et parimat abi saab kuumaveeallikast. Samal ajal jõuavad Muumiorgu mehed, kes loodavad leida kuumaveeallikaid, et nende kohale võõrastemaja ehitada. Sellest kuuldes teatab Muumipapa, et pigem kannatab ta valu kui turiste. Päris murelikuks muutub ta siis, kui Nuuskmõmmik leiabki allika.

 


Muumitroll ehitab maja

Ühel päeval koputab muumimaja uksele Väikese My õde Mymla, ja kurdab, et talle tahab külla tulla ema koos kõigi tema õdede-vendadega, sest nende maja on kokku varisenud. Mõistagi on Muumimamma nõus aitama ja peagi vallutab Väikese My suguvõsa kogu maja. Muumitroll on nördinud ja otsustab iseseisvat elu alustada ning oma maja ehitada.

 


Muumimõis

Muumiorgu saabub võõras mees ja teatab Muumipapale, et tema sugulane söör Guilard on elavate hulgast lahkunud ning pärandanud talle oma vana ja uhke mõisa. Muumipapale ei meenu, et tal oleks sellenimeline sugulane ja pealegi ei taha ta omanikukohustustest kuuldagi. Kuid kui mees lahkudes mainib, et mõisas kummitab ja maja aed on kui džungel, kus sead ning kanad metsikult elavad, otsustab muumipere asja lähemalt uurida.

 

Eriskummalised seebimullid

Piripoiss töötab uue lendava laeva kallal. Seekord on materjalideks riie ja tema uus leiutis - vedelik, millega kangast immutades peab see vastupidavaks muutuma. Muumitroll, Piripiiga ja Väike My tulevad mõttele seebimulle teha. Seebiveele vaiku lisades saab küll päris ilusaid suuri mulle, kuid Väike My tahab veelgi suuremaid. Piripiigal tekib idee lisada pisut oma venna leiutatud vedelikku.

 

 

 

Videoline © 2018