Eesti  Русский
Tere külaline, võite sisse logida või luua uue kasutaja.
Muumioru lood 11: Päikesevarjutus
5.95€

Muumioru lood 11: Päikesevarjutus

  • Originaalpealkiri Moomin
  • Kestus 95 min.
  • Tehniline info NTSC, 4:3, regioonid 2, 5
  • Keel Eesti, vene, leedu, läti
  • DVD väljaandmise aeg 2012 a.
Kogus:  Lisa
Content for class "clearAll" Goes Here

Suur kuritegu Muumiorus
Inspektorit ähvardab vallandamine, kuna temani on jõudnud korraldus politseijaoskonna sulgemise kohta, sest Muumiorus ei ole ainsatki suli. Viimases hädas pöördub ta Muumipere poole, äkki on neil mõni kuritegu teada. Muumitrollil tekib idee, kuidas inspektorit aidata.


Päikesevarjutus
Pärast paljusid aastaid võib Muumiorus näha päikesevarjutust. Nõid läheb päikesevarjutuse ajaks suurele mäele, et Päikest katvalt Kuult väge juurde saada. Tagasiteel juhtub temaga õnnetus. Appi tõttab Muumipere ja nõiamooril ei jäägi suures hädas muud üle, kui leppida Muumide külalislahkuse ja hoolitsusega.


Tsirkuseprimadonna
Pärast kümme päeva kestnud sadu on Muumiorus tohutu uputus. Muumitroll otsustab minna tsirkuseartiste päästma. Muumitroll päästab tsirkuseprimadonna ja armub temasse. Peagi tuleb tal primadonnas pettuda, ta ei jõua ära imestada, kuidas keegi võib olla ilus ja samas nii õel.


Muumimamma sünnipäevakingitus
Muumimamma sünnipäevani on jäänud vaid mõni päev. Muumipapa on ametis kingituse valmistamisega, kuid mida ta ka ette ei võtaks, kõik äpardub ta käes. Olukorra parandab Nuuskmõmmiku hea idee.

 

 

Videoline © 2019