Eesti  Русский
Tere külaline, võite sisse logida või luua uue kasutaja.
Ämblikmees triloogia blu-ray
3.00€

Ämblikmees triloogia blu-ray

  • Originaalpealkiri Spider-Man Spider-Man 2 Spider-Man 3
  • Näitlejad Тоби Магуайр, Кирстен Данст, Джеймс Франко, Уиллем Дефо, Джеймс Франко
  • Režissöör Сэм Рэйми
  • Tootjamaa USA
  • Kestus Spider-man - 121 min. Spider-man 2 - 127 min. Spider-man 3 - 139 min.
  • Tehniline info 1080p High Definition Spider-man - 1.85:1 Spider-man 2, 3 - 1.40:1
  • Keel Spider-man - Inglise, vene Spider-man 2 - Inglise Spider-man 3 - Inglise, vene
  • Subtiitrid Spider-man - Inglise, soome, poola Spider-man 2 - Inglise, poola Spider-man 3 - Inglise, Leedu, Eesti
Kogus:  Lisa
Content for class "clearAll" Goes Here

Ämblikmees

Peter Parker (Tobey Maguire) oli täiesti tavaline, tagasihoidlik koolipoiss. Kuni klassiekskursioonil bioloogialaborisse hammustas teda geneetiliselt muundatud ämblik. Peale seda avastab Peter enda juures üleloomulikud võimed ning otsustab neid peale isiklikku tragöödiat kasutada võitluseks kurjade jõudude vastu, olles maskeeritud Ämblikmeheks.

KinoPoisk IMDB

Ämblikmees 2

Peter Parker (Tobey Maguire) ehk Ämblikmees peab endiselt kõvasti pingutama, et oma elu tasakaalus hoida, olles korraga nii usin tudeng kui üliinimlike võimetega superkangelane. Tema elu muutub eriti keeruliseks seoses uue vastasega. Selleks on andekas teadlane dr. Otto Octavius (Alfred Molina), kellest saab laboratooriumis toimunud traagilise avarii tagajärjel purunematute teraskombitsatega varustatud maniakaalne kurikael Dok Ock. Kustunud pole ka Peteri tunded kauni Mary Jane'i (Kirtsen Dunst) vastu ning selline nõrkus võib superkangelasele saatuslikuks saada.

KinoPoisk IMDB

Ämblikmees 3

Peter Parker (Tobey Maguire) on viimaks ometi saanud tasakaalu oma suhte MJ-ga (Kirsten Dunst) ning superkangelase kohustused. Aga eemalt on lähenemas torm. Samal ajal, kui rahvas imetleb Ämblikmeest, püüab Peteri tähelepanu Gwen Stacy (Bryce Dallas Howard), kellest saab tänu poisi liigsele enesekindlusele MJ jaoks tõsine rivaal. Ämblikmees peab samas astuma vastu kahele eriti ohtlikule vastasele (Thomas Haden Church ja Topher Grace), kelle tohutu jõud ja piiritu tasumisjanu seavad ohtu Peteri ja kõik, kes talle kallid on.

KinoPoisk IMDB

 

 

Videoline © 2019